PRI PRVOM PRIHLÁSENÍ DO NOVÉHO E-SHOPU SI PROSÍM RESETUJTE HESLO CEZ "ZABUDLI STE HESLO?"

ODPORÚČAME

O NÁS -
OD HRNCA
K ŠIALENÉMU NÁPADU

Náš príbeh, ako inak, začal túžbou uvariť si vlastné pivo úplne od základu v domácich podmienkach a tak sme s nadšením preskočili varenie z koncentrátov a rovno začali zo základných surovín. Od vtedy už boli desiatky a desiatky várok, ale na prvú sa nezabúda a práve tá doslova zapálila vášeň pre túto úžasnú a nekonečne kreatívnu činnosť, ktorá sa stala v podstate každovíkendovou náplňou. Bolo to v období, kedy jeden z nás bol dobrovoľne nezamestnaný a druhý bol až moc akčný na to, aby všetko zostalo len v rovine predstáv a snov, a tak sme začali rozmýšľať, ako sa posunúť ďalej a ako túto vášeň pretaviť do nášho života naplno.
Ako prvá sa zrodila myšlienka, ktorá veľmi rýchlo nabrala reálne kontúry. Založili sme firmu MAROMA s.r.o. a začali dovážať a distribuovať slady značky VIKING MALT na Slovensku a v Čechách. A zrazu sa zdanlivo šialený nápad realizoval - v novembri 2018 dorazil historicky prvý kamión sladov Viking Malt na Slovensko. Práve v týchto dňoch oslavujeme tretie výročie založenia našej firmy, za čo chceme vám všetkým poďakovať, lebo bez vás by sme tu už neboli, a doteraz by sme chrumkali zrnká z prvého kamiónu.
Sme hrdí, že môžeme tieto jedinečné slady prezentovať na slovenskom a českom trhu a umožniť tak aj vám vychutnať si ich výnimočnú chuť. Skol

Plníme si povinnosti

My - spoločnosť MAROMA s.r.o. si zabezpečujeme plnenie vyhradených povinností vyplývajúcich z rozšírenej zodpovednosti výrobcov kolektívnym spôsobom prostredníctvom OZV NATUR-PACK, a.s.

Sledujte FACEBOOK
Disable
Sledujte INSTAGRAM
Disable
HORE