POZOR - ZMENA ADRESY SKLADU PRE OSOBNÉ VYZDVIHNUTIE: ul. Jána Jančeka 333/25, Ružomberok, vstup z ulice Kuzmányho

TIP

VIDEOKURZ VARENIA PIVA

zo základných surovín na AIO
59.00 €  s DPH
CHARAKTERISTIKA Chceli by ste si skúsiť uvariť pivo doma, no príde vám to veľmi komplikované? Alebo  Celý popis
POPIS

CHARAKTERISTIKA

Chceli by ste si skúsiť uvariť pivo doma, no príde vám to veľmi komplikované? Alebo začínate a nie ste si istý postupmi? Keď sme kedysi rozmýšlali, či variť pivo doma, tiež sme si mysleli, že to snáď ani nemôže byť možné. Opak je pravdou - doma je to nielen možné, je to priam magické a výsledky sú nad očakávania.
Pre veľké množstvo dotazov z vašej strany, či nebudeme robiť kurzy, kde by sme všetko detailne vysvetlili, sme sa rozhodli, že kurzy spravíme. No keďže je korona, vymysleli sme to tak, aby sa na kurz mohol dostať každý, kto oň má záujem. A to rovno z pohodlia svojej obývačky :) Predstavujeme vám náš prvý videokurz, zameraný na varenie domáceho piva zo základných surovín na hrnci ALL IN ONE. Prejdeme si v ňom všetko od potrebného príslušenstva, surovín, prípravy vody, teplôt, cez rmutovanie, vysladzovanie, chmelovar, chladenie, stáčanie do kvasnej nádoby, a zároveň aj stáčanie do fliaš.
V tomto kurze varíme recept, ktorý máme na webe pod názvom El Dorado Verdant Ipa - s jedinou obmenou, a to je výmena kvasiniek Verdant Ipa za Safale US-05. Všetky kroky sa snažíme detailne popisovať a každý tematický krok bude mať zvlášť video, pod ktorým v popise vždy zhrnieme potrebné a dôležité informácie spolu s užitočnými odkazmi na ďalšie informácie alebo potrebné prísady.

VYUŽITIE

V cene kurzu je aj poukaz na 10% zľavu na nákup u nás. Poukaz bude mať platnosť 1 rok a využiť sa bude dať pri jednom nákupe.

Prebiehať to bude tak, že objednaním kurzu a jeho zaplatením vám zašleme link na komplet kurz, s heslom a prístupom. Zároveň s tým vám pošleme poukaz na 10% zľavu na nákup. Samozrejmý bude ďalší support od nás - sme na mobiloch, chatoch, mailoch, k dispozícii takmer 24/7.

Keď budete mať ku kurzu otázky, podnety a pripomienky, čo vám tam chýba, radi ich budeme priebežne do kurzu dopĺňať. .

UKÁŽKY

Ukážky k videokurzu

RECENZIE NA KURZ

Zdravim, kurz som pozrel vcera, pacilo sa mi to bolo to spravene tak ludsky a clovek sa s tym lahko stotozni, tesim sa ze som podla toho kurzu prisiel na to co robim pri vareni zle, takze su to dobre investovane peniaze do vzdelania :) Odporucil by som len pri casti chladenie spomenut ze to trva celkom dlho, z videa to vyzera za za 5min to je hotove. Prajem uspesny koniec tyzdna a "dovi" pri dalsej objednavke o tyzden opat varim tak objednam slad. Miso

Ahojte, kurz som pozrel celý. Vystihnuté všetko dôležité, upresnené detaily ktoré som nevedel. Jedine čo mi chýbalo je alternatívny návod napríklad rmutovania pre ľudí čo nemajú all in One :) Želám veľa zdaru a veľa vydarených litrov piva. Na zdravie!! Dano

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Sledujte FACEBOOK
Disable
Sledujte INSTAGRAM
Disable
HORE