ZMENA ADRESY SKLADU PRE OSOBNÉ VYZDVIHNUTIE: ul. Jána Jančeka 333/25, Ružomberok, vstup z ulice Kuzmányho

Objednávky spracuvávame len v pracovné dni. Objednávky prijaté do 15:00 pripravujeme v poobedných hodinách daného pracovného dňa. Objednávky prijaté po 15:00 pripravujeme nasledovný pracovný deň v poobedných hodinách.

EL DORADO VERDANT IPA

na 25l mladiny
30.00 € - 32.50 €  s DPH
CELÝ RECEPT NÁJDETE TU Recept na stiahnutie do PDF (alebo na tlač) tu: EL DORADO VERDANT IPA Celý  Celý popis
ŠROTOVANIE? :
bal
Najskôr vyberte kombináciu
POPIS

CELÝ RECEPT NÁJDETE TU

Recept na stiahnutie do PDF (alebo na tlač) tu: EL DORADO VERDANT IPA
Celý recept na webe tu: EL DORADO VERDANT IPA

CHARAKTERISTIKA

Zaradením novej odrody chmeľu a nových kvasiniek do ponuky sme samozrejme neodolali a museli vyskúšať nejaký recept. Ich charakteristiky vôbec neklamali a dali pivu neskutočnú zaujímavosť. Vôňa približujúca sa ovocnosťou neipe, no v chuti plné sladové telo, príjemná, rýchlo odoznievajúca horkosť, a tiež ovocné tóny. Pocitovo svieže a veľmi ľahko piteľné napriek vyššej voltáži. Podobnosť neipe podporuje aj juicy pocit v ústach. Za nás určite recept, ktorý budeme pravidelne doma variť. Skol.

CHUŤ A ARÓMA

Vôňa približujúca sa ovocnosťou neipe, no v chuti plné sladové telo, príjemná, rýchlo odoznievajúca horkosť, a tiež ovocné tóny. Pocitovo svieže a veľmi ľahko piteľné napriek vyššej voltáži. Podobnosť neipe podporuje aj juicy pocit v ústach. Za nás určite recept, ktorý budeme pravidelne doma variť.

OBSAH BALENIA

slady podľa receptu
chmeľ podľa receptu
kvasinky podľa receptu
balenie neobsahuje dextrózu

VYUŽITIE

Ak sa vám nechce vyklikávať slady, chmeľ atď.. môžte si tu vybrať "kúpiť" celý recept. Suroviny sú rátané podľa našej varne , na výslednú 25l mladinu. Ak máte väčšiu varňu a chcete väčší pomer surovín, zadajte namiesto čísla 1 do kolónky KÚPIŤ násobok, teda na 2 na 50 l, 3 na 75 l a podobne..

PARAMETRE PRODUKTU
Výsledná mladina 25L
IBU 40
Farba EBC 13
OG 1057
FG 1018
Alkohol 5,3% ABV

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Sledujte FACEBOOK
Disable
Sledujte INSTAGRAM
Disable
HORE