POZOR - ZMENA ADRESY SKLADU PRE OSOBNÉ VYZDVIHNUTIE: ul. Jána Jančeka 333/25, Ružomberok, vstup z ulice Kuzmányho

Objednávky spracuvávame len v pracovné dni. Objednávky prijaté do 15:00 pripravujeme v poobedných hodinách daného pracovného dňa. Objednávky prijaté po 15:00 pripravujeme nasledovný pracovný deň v poobedných hodinách.

KÖLSCH BY HUTTAWAR

na 25l mladiny
25.50 € - 28.00 €  s DPH
CELÝ RECEPT NÁJDETE TU Recept na stiahnutie do PDF (alebo na tlač) tu: RECEPT - KÖLSCH BY HUTTAWAR  Celý popis
ŠROTOVANIE? :
bal
Najskôr vyberte kombináciu
POPIS

CELÝ RECEPT NÁJDETE TU

Recept na stiahnutie do PDF (alebo na tlač) tu: RECEPT - KÖLSCH BY HUTTAWAR
Celý recept na webe tu: RECEPT - KÖLSCH BY HUTTAWAR

CHARAKTERISTIKA

Autor: Patrik Hutta - Huttawar. Ďakujeme.
Kölsch, ako ho poznáme dnes, patrí medzi novšie pivné štýly. Jeho základné parametre a postavenie typického kolínskeho piva stanovilo 24 pivovarov Kolínskym dohovorom v roku 1986. Kölsch sa smie nazývať len pivo varené v Kolíne a jeho blízkom okolí, jedná sa o svetlé zvrchu kvasené pivo varené podľa Reinheitsgebot z roku 1516 a smie sa podávať len v typických úzkych pohároch.
A ak máte sami nejaké odskúšané recepty, a chcete sa s nimi podeliť, pošlite nám ich - zverejníme ich v tejto sekcii aj s vaším menom. Budeme sa tešiť.

CHUŤ A ARÓMA

Ľahko pitelné, osviežujúce svetlé vrchne kvasené pivo. Chuťou je porovnateľné s prémiovými českými ležiakmi. Stredne plné až plné telo piva. Vyváženú horkosť zaručuje žatecký červeňák, ktorý je v pomere 5g/l pridaný na 48 hodín aj na studené chmelenie. Vôňa je prijemne jemná, chmeľová. Ideálna voľba na leto. Na zdravie.

OBSAH BALENIA

slady podľa receptu
chmeľ podľa receptu
kvasinky podľa receptu
balenie neobsahuje dextrózu

VYUŽITIE

Ak sa vám nechce vyklikávať slady, chmeľ atď.. môžte si tu vybrať "kúpiť" celý recept. Suroviny sú rátané podľa našej varne , na výslednú 25l mladinu. Ak máte väčšiu varňu a chcete väčší pomer surovín, zadajte namiesto čísla 1 do kolónky KÚPIŤ násobok, teda na 2 na 50 l, 3 na 75 l a podobne..

PARAMETRE PRODUKTU
Výsledná mladina 25L
IBU 30
Farba EBC 9
OG 1048
FG 1011
Alkohol 5,2% ABV

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Sledujte FACEBOOK
Disable
Sledujte INSTAGRAM
Disable
HORE