ZMENA ADRESY SKLADU PRE OSOBNÉ VYZDVIHNUTIE: ul. Jána Jančeka 333/25, Ružomberok, vstup z ulice Kuzmányho

Objednávky spracuvávame len v pracovné dni. Objednávky prijaté do 15:00 pripravujeme v poobedných hodinách daného pracovného dňa. Objednávky prijaté po 15:00 pripravujeme nasledovný pracovný deň v poobedných hodinách.

TIP

XMAS SpeciALE

na 25l mladiny
33.50 € - 36.00 €  s DPH
CELÝ RECEPT NÁJDETE TU Recept na stiahnutie do PDF (alebo na tlač) tu: XMAS SpeciALE Celý recept  Celý popis
ŠROTOVANIE? :
bal
Najskôr vyberte kombináciu
POPIS

CELÝ RECEPT NÁJDETE TU

Recept na stiahnutie do PDF (alebo na tlač) tu: XMAS SpeciALE
Celý recept na webe tu: XMAS SpeciALE

CHARAKTERISTIKA

Zámer bol vytvoriť pivo, ktoré by sa hodilo k Vianociam ako farbou, tak aj chuťou a vôňou - proste takú plnotučnú tekutú vianočnú sušienku:). Voľbou sladov (inak už tie zavoňali pri vystretí neskutočne:) a rmutovacej schémy sme vytvorili ejl, ktorý je na jednej strane svojou intenzitou vhodný na chladné zimné večery, ale je zároveň veľmi dobre piteľný, aby neomrzel po pár dúškoch. Chmelenie sme cielili na nižšiu intenzitu horkosti a tak, aby aróma len doplnila a dala vyniknúť použitému koreniu. Výsledok navyše umocnili kvasinky s nižším stupňom prekvasenia, ktoré sa svojim chuťovým a aromatickým profilom k nášmu zámeru výborne hodili. Skol

CHUŤ A ARÓMA

Celkový dojem je za nás príjemné a pekne voňavé, avšak nevtieravo aromatické pivo s plným telom a zároveň výbornou pitelnosťou. Proste sviatočné pivo ako vianočný dezert.

OBSAH BALENIA

slady podľa receptu
chmeľ podľa receptu
kvasinky podľa receptu
balenie neobsahuje korenie ani dextrózu

VYUŽITIE

Ak sa vám nechce vyklikávať slady, chmeľ atď.. môžte si tu vybrať "kúpiť" celý recept. Suroviny sú rátané podľa našej varne , na výslednú 25l mladinu. Ak máte väčšiu varňu a chcete väčší pomer surovín, zadajte namiesto čísla 1 do kolónky KÚPIŤ násobok, teda na 2 na 50 l, 3 na 75 l a podobne..

PARAMETRE PRODUKTU
Výsledná mladina 25L
IBU 23
Farba EBC 26
OG 1060
FG 1023
Alkohol 5,6% ABV

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Sledujte FACEBOOK
Disable
Sledujte INSTAGRAM
Disable
HORE