Prihlásenie:
Prihlasovacie meno/e-mail:
Heslo:
Registrácia Zabudol som heslo
Môj účet:

Header Background

Viking AIPA

  • Work Image

Viking AIPA

  • Štýl American IPA
  • Plato 14°
  • Obsah alkoholu 6,0%
  • Farba 16°EBC
  • Horkosť 45 IBU
O čo ide?

Kolaboračka Sandorf + PAKT!
V skvelej nálade a so skvelými ľuďmi - sládkovia Matt Wirtz a Miro Bandžuch urobili maximum, aby výsledok stál za to, a že veru za to stojí :)
Prvýkrát bolo toto pivko varené v Sandorfe 3.10.2019. Bolo okamžite rozpredané a nám samým sa ušla len jedna fľaštička, ktorú sme si museli podeliť.
Druhá várka je v pláne varenia 25.11.2019 - teda ju môžete očakávať počas decembra vo vybraných podnikoch.

POPIS

Vrchne kvasené, viacsladové pivo, 14°. Svieže a nevtieravé pivo, s výraznou, ovocno-kvetinovou arómou s mega náložou kombinácie chmeľov, z ktorých väčšina bola sypaná ku koncu chmeľovaru / dry hopu. Koncovka je so stredne vyššou, ale príjemnou a rýchlo odoznievajúcou horkosťou.

Zloženie

Slady Viking Pale Ale, Viking Golden Ale, Viking Red Ale slad, ovsené vločky, chmeľ Chinook, Simcoe, Mosaic, Azzaca, Centennial

Článok na Portáli o pive

Si môžte prečítať tu: Z Prieval sme podarenejšie pivo ešte nepili

Spätná väzba

Z podniku nePIVOdu z Bánoviec:
Tak ako to u nás dopadlo? Čo vám poviem..narazil som sud v stredu a len sa po ňom zaprášilo :) V strede týždňa a u nás na dedine, mimo sezóny sa len tak sud za večer nevyčapuje. Pivko bolo vynikajúce a zákazníci si moc pochvalovali. Dokonca ešte aj dnes si ho pýtali, ale márne. Robíte to super a určite v tom pokračujte :)